Elektrische voertuigen hebben geen geheimen voor ons
Steeds vaker worden elektrische bedrijfswagens toegevoegd aan het wagenpark. Wij voorzien al sinds 2015 (!) EV’s van bedrijfswageninrichting, signaleringsverlichting en andere accessoires.
Werken aan een elektrisch voertuig vraagt om specifieke kennis wat betreft het hoogspannings- en conventionele 12v stroomcircuit. Helemaal bij het inrichten van elektrische (bedrijfs)auto’s en het installeren en het monteren van accessoires. Isfordink Olst is gecertificeerd via de NEN 9140 normering om veilig en professioneel te kunnen werken aan EV’s en hybride auto’s.
Gewicht cruciaal bij inrichten EV’s
Bij het inrichten van een EV speelt gewicht een cruciale rol. Immers: elke toegevoegde kilogram heeft negatieve invloed op de actieradius. Dit vraagt om een lichtgewicht bedrijfswageninrichting. Isfordink Olst heeft ook voor elektrische bedrijfswagens een totaaloplossing beschikbaar.
Volkswagen e-Crafter
Nissan e-NV200
Audi e-tron
Nissan e-NV200
Nissan Leaf
Renault Zoë EV
Hyundai Kona electric