ID BUZZ elektrische bedrijfswagens voor Arjo Nederland

Met een speciaal vloerladenconcept en Aluca lichtgewicht inrichting zijn de eerste twee ID Buzz Cargo bedrijfswagens in gebruik genomen voor een praktijkgerichte pilot bij Arjo Nederland. Een mooi project in samenwerking met Pouw Automotive en leasemaatschappij XL Lease. Afgelopen mei vond de aflevering van de compleet ingerichte elektrische bedrijfswagens plaats bij Arjo in Tiel. 
Lees verder

Wagenpark verduurzamen

Met een scala aan producten en diensten en 6.500 medewerkers wereldwijd zet Arjo zich in voor zorgvragers en zorgverleners om de gezondheid van mensen met mobiliteitsproblemen te verbeteren. Als leverancier voor de zorg is mobiliteit een vitale bedrijfsfunctie voor Arjo. Net als veel andere bedrijven wil Arjo Nederland het wagenpark verduurzamen. Actieradius en laadvermogen zijn daarbij een uitdaging voor de servicevoertuigen. In overleg met Pouw en XL Lease koos Arjo voor de VW ID.Buzz met een actieradius van ruim 400 km. Aan Isfordink Olst de uitdaging om dit bereik te handhaven met een lichtgewichtinrichting en genoeg opbergruimte, ondanks de kleinere laadruimte.

Maatwerk bedrijfswageninrichting

Wagenparkbeheerder Miranda Rasing en Regional Service Manager Edith Smits kwamen met twee monteur/berijders naar Isfordink Olst om de mogelijkheden te bespreken. Samen hebben we een voor Arjo een nieuw concept met veel vloerladen uitgewerkt. Hierdoor hebben ze, naast een lichtgewicht Aluca-inrichting met opbergruimte voor bijvoorbeeld gereedschapskoffers in de laden onder de laadvloer, ook veel ruimte om gereedschappen en materialen op de verhoogde laadvloer te vervoeren. 

Flexibiliteit en verbetering

Op deze manier zijn zij erg flexibel en als de hele laadruimte gevuld is, blijven de gereedschappen bereikbaar. Komende maanden gaan ze er mee testen en gaan we de bevindingen evalueren zodat wij bij de volgende elektrische bussen het concept wellicht nog verder kunnen verbeteren.

regel-43-1-1
regel-43-1-2
regel-43-1-3

Zorgen dat het werkt

Vandaag én morgen

Maatwerkinterieurs voor elk model en iedere klus? Isfordink Olst biedt verschillende mogelijkheden, maar altijd met dezelfde uitkomst: een oplossing die werkt.

Alles aan boord met 100% elektrische servicewagens voor Loxam

Alles aan boord met 100% elektrische servicewagens voor Loxam

Wij zijn erbij! Infra Relatiedagen 10-12 februari, Hardenberg

Wij zijn erbij! Infra Relatiedagen 10-12 februari, Hardenberg

Namens Isfordink Olst wensen wij je fijne feestdagen en een voorspoedig 2026!

Namens Isfordink Olst wensen wij je fijne feestdagen en een voorspoedig 2026!

No results found.