E-Works 2.0 voor snelle en solide ombouw elektrische personenauto’s

Al sinds 2015 bundelt Isfordink Olst kennis en oplossingen voor de ombouw naar elektrische bedrijfswagens in het E-Works concept. Met E-Works 2.0 gaan wij een stapje verder en richten wij ons op de bedrijfsmatige inzet van personenauto’s. Door een modulair systeem voor vlakke laadvloeren en scheidingwanden, combineren wij solide kwaliteit met snelle ombouw. De kracht van E-Works 2.0 is dat het merkonafhankelijk is. Dat biedt flexibiliteit om met verschillende automerken te werken en toch één bewezen ombouwconcept voor de berijders te hebben.
Lees verder

Toenemende inzet personenauto’s

Bij de verduurzaming en elektrificatie van het wagenpark draait alles om genoeg actieradius voor een productieve werkdag. Steeds meer bedrijven voegen daarom elektrische personenauto’s toe aan het wagenpark. Deze bieden als groot voordeel een veel grotere actieradius dan elektrische LCV’s (lichte commerciële voertuigen) die zwaarder en dus beperkter in bereik zijn. Daarbij zijn de investeringen voor een personenauto ook een stuk lager, terwijl de toegang tot stadscentra en zero-emissiezones verzekerd is. Bij Isfordink Olst merken wij dat de keuze steeds vaker op elektrische personenauto’s valt. E-Works 2.0 biedt een optimale oplossing. En mocht het een vraag zijn: E-Works 2.0 is zeker ook van toepassing op brandstof aangedreven of hybride personenauto’s!

Complete bedrijfswageninrichting

Behalve het vervangen van de achterbank voor een vlakke laadvloer en het aanbrengen van een beschermende tussenwand achter de voorstoelen kan iedere personenauto van complete inrichting voorzien worden. Bijvoorbeeld met een Aluca kast-inrichting, ladesystemen van BEKS, Whelen signaleringsverlichting, 230V stroomvoorziening en meer. Bij alles letten wij op veiligheid en werkbaarheid voor de berijder en een zo laag mogelijk gewicht. Het modulaire concept maakt dat de auto makkelijk weer naar een vijfzits-uitvoering kan worden teruggebracht.

Meer weten?

Lees meer over de ombouw van personenauto’s op onze projectpagina, stuur een bericht met jouw specifieke vraag óf neem gewoon contact op! +31 (0)570 – 561 500

 

Zorgen dat het werkt

Vandaag én morgen

Maatwerkinterieurs voor elk model en iedere klus? Isfordink Olst biedt verschillende mogelijkheden, maar altijd met dezelfde uitkomst: een oplossing die werkt.

Alles aan boord met 100% elektrische servicewagens voor Loxam

Alles aan boord met 100% elektrische servicewagens voor Loxam

Nieuwe generatie serviceauto’s voor liftspecialist SkyLift

Nieuwe generatie serviceauto’s voor liftspecialist SkyLift

Goed geregeld maatwerk voor Fuhler in Emmen

Goed geregeld maatwerk voor Fuhler in Emmen

No results found.