RVS opstaptrede, auto met trekhaak

Wanneer u veelvuldig de laadruimte van uw bestelauto betreedt is een opstap een welkom accessoires. Door de opstap halveert u de staphoogte waardoor zeker ook met zwaardere goederen het werk een stuk lichter wordt. 

Door het speciale antislip profiel is de opstap onder alle omstandigheden voldoende stroef. Zowel  op de bouwplaats met modderschoenen als tijdens winterse omstandigheden met sneeuw en ijs.
 
In de meeste gevallen zit de opstap onder de trekhaak, bij sommige modellen behoort een opstap naast de trekhaak ook tot de mogelijkheden.
 
Uiteraard kan de opstap ook gemonteerd worden onder een auto zonder trekhaak.

“De heldere communicatie, dat is echt wat opvalt.”

Nick Muller – Expertiseteam Beheer en Onderhoud Provincie Flevoland

“De heldere communicatie, dat is echt wat opvalt.”

Nick Muller – Expertiseteam Beheer en Onderhoud Provincie Flevoland

"Bereidwilligheid, flexibiliteit en de motivatie om het gewoon goed te doen. Dat is typisch Isfordink Olst."

Ronald Leeftink - Manager Materieeldienst & Logistiek Nijhuis Bouw

"Isfordink Olst is, net als ons, een familiebedrijf. Dat betekent korte lijnen, snelle reactie en niet moeilijk doen. Het zijn gedreven professionals en dat zijn wij ook."

Dennes de Vries – Combigas

“De snelheid van reageren, de duidelijkheid en afspraken nakomen, dat is typisch Isfordink Olst. En dat past precies bij ons bedrijf.””

Eef Ester – Directeur en oprichter Ce-Ester

Zorgen dat het werkt
Vandaag én morgen

Maatwerkinterieurs voor elk model en iedere klus? Isfordink Olst biedt verschillende mogelijkheden, maar altijd met dezelfde uitkomst: een oplossing die werkt.